CJC 1295

Dlaczego warto stosować środki dopingujące na przykład peptyd CJC-1295?

Nie od dziś wiadomo, że wyniki sportowe to duma każdego sportowca. Jednak nie zawsze są one zadowalające. Mimo intensywnych treningów oraz przepisanej diety nie możemy osiągnąć spektakularnych rezultatów. Codzienność sportowca po jakimś czasie to istny rollercoaster, a presja rośnie z każdą sekundą od startu w zawodach Czasem imponujące wyniki sportowca mogą się z dnia na dzień pogorszyć. W zależności od Twojego zaangażowania zawsze można podnieść swoją wytrzymałość i siłę stosując preparaty dopingujące. Dzięki czemu w krótkim czasie możemy poprawić wydolność całego organizmu. Niezależnie do sportowego stażu możemy spodziewać się rezultatów o jakich marzyliśmy. 

CJC1295 z DAC, tanio do kupienia na wielkamasa.pl
cjc1295 z dac

Dlatego sterydy anaboliczne oraz ich pochodnie to najbardziej cenione środki w Polsce i na świecie. Dzięki nim wielu sportowców uwierzyło we własne możliwości. Jako wspomagacze pełnią role suplementu dla spragnionych białek mięśni. Dzięki zażywaniu środków dopingujących można z powodzeniem rozwinąć klatkę mięśniową. Dlatego substancje te są szeroko znane w kręgach sportów sylwetkowych tj. kulturystyka. Środki te są szeroko cenione dla osób aktywnie ćwiczących oraz ludzi, który zawodowo uprawiają sport. 

Peptyd CJC 1295 – działanie 

Prezentowany na stronie CJC 1295 to naturalny peptyd. Nie jest on typowym środkiem anabolicznym. To jego pochodna o potwierdzonej skuteczności. Substancja syntetycznego pochodzenia wpływa na naturalne procesy organizmu. Przede wszystkim zwiększa poziom somatotropiny. To hormon wzrostu odpowiedzialny za przyrost tkanki mięśniowej. Peptyd CJC 1295 pobudza syntezę tej substancji w organizmie. Jednak zanim do tego nastąpi preparat musi być za pomocą igły i strzykawki dostarczony do organizmu. Niewielkie ukłucie jest praktycznie bezbolesne. Aplikacja preparatu może mieć charakter domięśniowy lub podskórny. Po 30 minutach od wstrzyknięcia CJC-1295 znajduje się w naszym organizmie. Z racji tego, że budowa peptydu jest dość niestała lek został wyposażony w kolejny składnik DAC. To peptyd, który jest nośnikiem substancji. Odpowiedzialny jest za transport substancji od układu pokarmowego aż po syntezę białkową. Dzięki niemu peptyd może dostać się do krwiobiegu i wraz z tlenem oddziaływać na włókna kolagenowe oraz miozynę. Drugą rzecz, którą wyróżnia peptyd DAC jest czas trwania. Środek ten może dzięki DAC działać aż 24h w organizmie. Takie działanie powoduje, że produkcja białek odbywa się cały czas. Właśnie, dlatego możemy liczyć na szybkie rezultaty w krótkim czasie. 

CJC-1295, peptyd na cykl i obdlok po cyklu, do kupienia na wielkamasa.pl
cjc1295

Dawkowanie CJC 1295 – bezpieczeństwo bez skutków ubocznych 

Odpowiednie proporcje preparatu są tak istotne jak codzienne przestrzeganie diety. Poziom dawkowania można ustalać indywidualnie ważne jest, aby nie przekroczyć dawki 600 mcg na tydzień. Brak przestrzegania powyższej normy może być przyczyną skutków ubocznych tj. swędzenie mięśni, zaczerwienienie czy osłabienie organizmu. Dlatego starajmy się przestrzegać poniższego zalecenia. 

Dawki powinny być ustalane na podstawie naszej aktywności fizycznej czy doświadczenia ze sterydami i ich pochodnymi. Gdy do tej pory nie zażywaliśmy żadnych środków lepiej stosować dawki najniższe tzw. testowe. Dzięki nim z powodzeniem możemy dobrać odpowiednią ilość substancji, odpowiedzialnej za nasze mięśnie.Zatem osoby początkujące powinny stosować dawki na poziomie maksymalnie do 2 mg. Osoby średnio zaawansowane mogą nieco podwyższać swoje dawki. Najlepiej robić to pod kontrolą lekarza. Do tego celu warto regularnie robić badania na poziom hormonów wzrostu

Jeśli z jakiś względów chcemy poprawić naszą masę na optymalnym poziomie lek można zażywać z mniejszą częstotliwością. To doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią kłucia. Dawki na poziomie 2 mg można zażywać raz na 7 dni. Takie działanie można stosować, kiedy chcemy podtrzymać wygląd tkanki mięśniowej bez konieczności zbytniego ingerowania w masę. To dość bezpieczna metoda dla osób, które chcą w 100% pozbyć się skutków ubocznych. 

Cykl jako sposób dawkowania CJC-1295

Kulturyści korzystają z pewnych rytuałów dopingujących. Jak przekonują liczni pacjenci preparatu stosowanie go regularnie, co 5-6 godzin daje najbardziej zadowalające efekty. Takie dawkowanie preparatu powinno się odbywać trzy razy dziennie. Zalecana dawka preparatu to 2 mg na dzień, co daje 3 dawki po około 0,6 mg. Dozowanie preparatu powinno trwać od 5 do 6 tygodni, po czym wymagana jest przerwa na kilka tygodni. Dzięki częstym, ale mniejszym dawkom preparatu uwolnimy się od skutków ubocznych. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *