Cykl na Sarm Nr.1 (Ostaryna)

Jak dawkować Ostarynę?

Co to jest Ostaryna?

W wielkim skrócie Ostaryna to najpopularniejszy SARM selektywny modulator receptorów androgenowych. Ostaryna ma silne działanie anaboliczne porównywalne z niektórymi sterydami. Co ciekawe wchodzi ona w syntezę z tym samym rodzajem białka, co popularny testosteron i DHT, natomiast na plus jest to że ma znikome efekty androgenne.

Ostaryna co ważne nie powoduje konwersji do estrogenów! Ma wpływ na produkcję kolagenu. Podczas stosowania Ostaryny można zauważyć oprócz efektów anabolicznych także poprawę stanu naszych stawów i skóry oraz odtłuszczenie newralgicznych części naszego ciała. W medycynie Mk2866 wykorzystywana jest w leczeniu osteoporozy i leczeniu zaniku mięśni.

Jak brać Ostarynę Mk-2866 ?

  1. Jeśli zależy nam na wzroście masy mięśniowej, wagi ciała – to dawka dziennie powinna wynosić 25 mg. Cykl nie powinien przekraczać 8 tygodni.
  2. Rekompozycja naszego ciała – czas kuracji od 6 do 8 tygodni – dzienna dawka to 20 mg.
  3. Redukcja tkanki tłuszczowej – 15 mg-20 mg dziennie (w zależności od masy ciała) – czas trwania cyklu 6-8 tygodni.
  4. Ostaryna jest dobra w czasie rekonwalescencji po urazach – bierzemy ją w czasie rehabilitacji (do 6 tygodni) w dawce 12,5 mg dziennie. Aby zmaksymalizować efekt można połączyć ją z peptydem TB500.
Sterydy anaboliczne 2020, sklep euro-pharmacies, testosteron, metanabol, trenbolone
Zapraszamy na zakupy i porady do sklepu wielkamasa.pl

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *