Hormony i Peptydy

W ofercie “Sklepu ze sterydami WIELKA MASA” znajdziecie sprawdzone peptydy i hormony wzrostu. W naszej ofercie mamy tylko pewne i sprawdzone peptydy i HGH.

Poniżej znajdziesz ofertę naszego Sklepu ze sterydami online. Klikając w dany produkt zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu, a tam możesz poznać ceny peptydów i hgh oraz kupić hormon wzrostu. Obecnie w ofercie peptydów i hormonu wzrostu są:

Hormony wzrostu:

Hormon wzrostu to jeden z najlepszych środków dopingujących wykorzystywanych przez profesjonalnych sportowców. Hgh ma ogromny wpływ na podniesienie wytrzymałości, lepszą regenerację, wspomaga budowanie dobrej jakościowo masy mięśniowej oraz efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. W sklepie ze sterydami online “Wielka Masa” zakupisz sprawdzony syntetyczny GH renomowanych producentów. Somatropin, Eurotropin, G-tropin to tylko niektóre dostępne u nas hormony wzrostu. Z własnego doświadczenia powiem że kto raz spróbuje hormonu wzrostu ten zostanie przy nim na dłużej. Kuracja w wykorzystanie hgh powinna trwać powyżej 3 miesięcy. Klikając w nazwy hormonów poniżej zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu.

Hormon wzrostu 40iu do kupienia w sklepie ze sterydami online
Kup hormon wzrostu online- hgh w sklepie wielkamasa.pl
G-tropin hormon wzrostu, działajacy do kupienia na wielkamasa.pl
Hormon wzrostu do kupienia w sklepie ze sterydami online. Producent Medicare
Sklep z hormonem wzrostu, apteczna jakość na wielkamasa.pl
Hormon wzrostu od Nanda

Peptydy:

Peptydy od paru ładnych lat cieszą się coraz większą popularnością u sportowców i nie tylko. Peptydy zaczynają być doskonałą alternatywą dla osób które nie chcą blokować własnej gospodarki hormonalnej, a jednocześnie chcą osiągnąć efekty zbliżone do osób zażywające sterydy. Szeroka gama peptydów w naszym sklepie oferuje osiągnięcie praktycznie każdych rezultatów na jakich klientowi zależy, od regeneracji, lepszego samopoczucia, zbudowania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy kosmetycznej. Peptydy od paru lat nazywane są dopingiem przyszłości, są bezpieczniejsze od sterydów a oferują podobne efekty. Peptyd to łańcuch aminokwasów i często w działaniu są porównywalne do hormonu wzrostu (zwłaszcza peptydy z grupy ghrp i ghrh). Klikając w nazwy peptydów poniżej zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu.

Melanotan – popularny peptyd wykorzystywany w problemach z erekcją i zaburzeniami seksualnymi. Dodatkowo uwalnia wydzielanie melatoniny co znacznie wspomaga opalanie. Popularnie nazywany jest samoopalaczem.

Bremelanotyd – peptyd o zbliżonym działaniu do melanotan, również wspomaga opalanie, ale ma o wiele mocniejsze działanie w leczeniu zaburzeń seksualnych, podaje się go zarówno kobietą jak i mężczyzną. Pt141 to według użytkowników syntetyczny afrodyzjak, niektórzy mówią na niego iniekcyjna viagra 🙂

Słaba regeneracja, ciężko wrócić do formy po urazie / kontuzji – BPC-157 to rewelacyjny peptyd wykorzystywany w leczeniu urazów, badania dowiodły że często osoba stosująca go w trakcie kuracji wracała po urazach 2 razy szybciej.

MGF – czyli mechaniczny czynnik wzrostu, gen IGF jest przekształcany w MGF, czyli jeśli chodzi o działanie tego peptydu to MGF jest zbliżony do peptydu insulino-podobnego. MGF to doskonały budowniczy masy mięśniowej, poprawia gęstość kości oraz mięśni szkieletowych.

Peg -MGF to nic innego jak peptyd MGF, ale dzięki tzw. czynnikowi pegylacji jego czas działania jest wydłużony. Mechaniczny czynnik wzrostu dzięki temu trwa o wiele dłużej, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zwiększyć rezultaty stosując peg -mgf. W działaniu jest zbliżony do MGF, ale daje mocniejszego kopa 🙂

Ghrp-2 jak wszystkie peptydy z grupy GHRP za główne działanie mają pobudzenie naszego organizmu do wydzielania hormonu wzrostu. O dobroczynnych właściwościach wysokiego poziomu hormonu wzrostu raczej nie muszę tutaj pisać 🙂

Peptyd z grupy GHRP, Ghrp-6 to heksapeptyd który za zadanie ma uwolnienie naszego hormonu wzrostu. Dodatkowe efekty to zwiększenie łaknienia, i lepszy sen co wpływa na naszą regenerację.

CJC-1295 znany również jako mod-GRF to peptyd który pobudza naszą gospodarkę do wydzielania hormonu wzrostu, a w szczególności wydłużenia tego impulsu w czasie. Jest to peptyd z grupy GHRH. Główną zaletą jest wzrost siły i wytrzymałości naszych mięśni.

To peptyd składający się z łańcucha 30 aminokwasów, uwalniający nasz naturalny hormon wzrostu. Dzięki Dac – wydłuża czas wysokiego poziomu naszego GH, peptyd ten daje nam więcej energii, lepszą regenerację, utratę tkanki tłuszczowej czy wzrost mięśni.

Jak sama nazwa wskazuje Fragment 171-191 to kawałek łańcucha hormonu wzrostu, a dokładnie kawałek od 171 do 191 wiązania. HGH Fragment to akurat ta część hormonu wzrostu która odpowiada głównie za spalania tkanki tłuszczowej. Frag jest bardzo efektywny jeśli chodzi o pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Ipamorelin to peptyd z rodziny GHRP – jest to peptyd najnowszej generacji ghrp. Czyli możemy liczyć na wszystkie korzyści peptydów z tej grupy, a dodatkowo będą one wzmocnione. Ipamorelin nie powoduje skoku poziomu prolaktyny. W skrócie Ipamorelin spowoduje wzrost masy mięśniowej, stymulacje poziomu hormonu wzrostu, chroni wątrobe itp.

Thymoisn Beta Tb-500 to dobry peptyd najczęściej stosowany jeśli chcemy szybciej zaleczyć urazy/kontuzje. Gwarantuje nam szybszy powrót do zdrowia.

Igf 1-LR3 to peptyd insulinopodobny – zwiększa masę mięśniową i liczbę włókien w mięśniach. Ogromną zaletą IGF jest ogromny wpływ na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Hexarelin dobrze wpływa na rozwój i naprawę mięśni. Zwiększa produkcję własnego gh i ma właściwości ochronne dla naszej wątroby.

Rewelacyjnie spala tkankę tłuszczową z brzucha. Powoduje stymulację naturalnego poziomu hormonu wzrostu, zaobserwowano również że wspomaga proces uczenia się.

Peptyd miedziany (Pal-Ghk) jest szeroko stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Ma lecznicze właściwości włosów, skóry, wzmacnia wydzielania kolagenu w naszym organizmie.

Oksytocyna czyli tzw. “Hormon miłości” – to peptyd który ma wpływ na ludzką psychikę, redukuje stres i ból.

Woda Iniekcyjna do kupienia w naszym sklepie online.

Sprawdź ceny peptydów i hormonu wzrostu

Nasze produkty są najwyższej jakości, ponad 200 środków dopingujących w ofercie. Bezpieczna wysyłka! Anonimowe zakupy! Zapraszamy do kontaktu.