Inne produkty

Inni producenci oraz środkami które są wykorzystywane w dopingu. Testosteron Undestor, Tad600, Helios, Salbutamol, Modafinil, Novothyral, Heparegen i wiele innych.

Inne środki wykorzystywane w dopingu:

 1. Ventolin (Salbutamol) 4mg/tab 100tabs –180zł
 2. Witamina B12 5amp
 3. Modafinil Rapofil 200mg/tab 10tabs –130zł
 4. Bromergon – Bromocriptinum 30tab –85zł
 5. Cabaser 1mg/tab 20tabs -230zł
 6. Helios DB PHARMA 40mcg+5.4mg/1ml 20ml -100zł
 7. Novothyral MERCK 75mcg + 15mcg  100tabs -110zł
 8. TAD-600 GLUTATION 600mg/4ml –240zł
 9. T3 Tiromel 25mcg/tab 25tabs – 45zł
 10. Meldonium (Mildronate) 500mg/cap 60caps –200zł
 11. Heparegen 100mg/tab 100tabs -150zł
 12. Andrion Testosteron Undestor 40mg/cap 60caps
 13. Caberbol (Cabergoline) 1mg/tab 10tabs – 140zł

Klikając w dany produkt, automatycznie zostaniesz przeniesiony do strony sklepu, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Dlaczego warto stosować środki dopingujące?

Substancje określane środkami dopingującymi zwane medycznie sterydami mają wiele pozytywnych korzyści. Zażywane przez sportowców znacząco podnoszą kondycję fizyczną. Są łatwe do stosowania dla osób początkujących. Zaawansowani sterydomaniacy też nie mają trudności z ich zażywaniem. Preparat na doping to substancje, które m.in. zwiększają przyrost tkanki mięśniowej. Zażywanie sterydów powoduje zmianę w strukturach tkanek mięśniowych. Widoczność mięśni jest zauważalna już po miesiącu. Dzięki czemu kulturyści chętnie sięgają po tego typu substancje. Leki o działaniu wydolnościowym pozwalają na szybkie efekty działania. W przeciwieństwie do dopingu fizjologicznego, który może trwać nawet latami. Sterydy w szybki sposób podnoszą Twoje wyniki sportowe. Jeśli Twoja genetyka nie pozwoli Ci na pokonanie życiowego rekordu środki dopingujące moją znacząco wpłynąć na Twoją siłę oraz sprawność. 

Jakie środki możemy łączyć ze sterydami? 

Jako specjaliści od substancji na prawidłową siłę i masę polecamy środki, które pomogą Ci zachować lepsze zdrowie i samopoczucie.

Na naszej stronie znajdziesz m.in. witaminę B12. Jej stosowanie pozwoli Ci na zachowanie zdrowia przy diecie niskobiałkowej. Jeśli Twoja dieta wymaga stosowania dużej podaży białka pochodzenia zwierzęcego witamina B12 zwiększy jego ilość w organizmie.

W naszych propozycjach nie mogło zabraknąć środków wspomagających układ hormonalny. Tutaj należy wyróżnić m.in. Cabaser. Substancje te zawierają aż 20 mg karbegoliny. Kiedy zażywamy sterydy może wystąpić zwiększona ilość prolaktyny. Dlatego zażywanie Cabaseru pozwala wyeliminować skutek uboczny związany z małym stężeniem testosteronu. Na męski hormon płciowy działa także Testosteron Undestor. Dzięki nim możemy cieszyć się prawidłową gospodarką hormonalną organizmu. Kolejną ważnym preparatem na prawidłową ilość hormonów jest Novothyral. Stosowany wraz z silnymi sterydami ochrana nas przed nadmierną i obniżoną potencją. Jeśli podczas zażywania sterydów wystąpił tego typu skutek warto sięgnąć po Novothyral i wyrównać nasz poziom hormonalny.  

Ważną substancją pomocniczą jest TAD600. To preparat składający się z glicyny, kwasu glutaminowego oraz cysteiny. Podczas kuracji sterydami Tab600 działa osłonowo oraz antyoksydacyjne. Usuwa zbędne produkty przemiany materii. Podnosi odporność naszego organizmu. Jest odpowiedzialny za prawidłową przemianę kwasu mlekowego, która jest przyczyną zakwasów. Kolejnym lekiem działający osłono jest heparegen. Wysoka zawartość tymonacyku ochrania wątrobę przed wysoką wartością substancji chemicznych. Jeśli po raz pierwszy zażywasz sterydy i nie masz przetestowanej dawki leku warto skorzystać z podanej osłony. Dzięki czemu uchronisz się przed nieprzewidzianymi problemami. 

Czy warto stosować preparaty pomocnicze w czasie zażywania sterydów?

Sterydy jako środki o silnym działaniu można stosować wraz innymi substancjami czy lekami. Jednak należy wykazywać szczególną ostrożność w łączeniu substancji. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sterydami warto nie łączyć zbyt wielu środków ze sobą. Jeśli zamierzasz stosować leki osłonowe np. na żołądek czy wątrobę warto skorzystać z porad naszych specjalistów. Nasi konsultanci z pewnością odpowiedzą na szereg ważnych pytań dotyczących sterydów, ich zażywania oraz dawkowania. Dobiorą odpowiednie preparaty, które będą bezpieczne dla Twojego organizmu. Jeśli nie masz czasu na skorzystanie z naszej pomocy warto korzystać z informacji na opakowaniu. W środku każdego opakowania ze sterydami oraz substancjami pomocniczymi znajdziesz ulotkę informacyjną. Znajdziesz na niej informacje, które pomogą Ci w odpowiednim doborze sterydów. Więc spokojnie możesz korzystać z tych informacji i w bezpieczny sposób zażywać sterydy.

Co można kupić w sklepie ze sterydami online?

Na naszej stronie znajdziecie także inne leki, które ochronią wasze zdrowie przed nadmierną ilością m.in. prolaktyny. W ofercie możecie skorzystać z Modafinilu do stymulacji przed treningami. Do spalania nadmiernej ilości tkanki proponujemy skorzystać z Heliosa. Dzięki niemu możemy usunąć tłuszcz z konkretnych parti ciała. W celu zwiększenia wydolności płuc zalecamy stosowanie Ventolinu w postaci wygodnych tabletek. Jeśli w swoim zachowaniu oraz w organizmie zauważysz niepokojące zmiany zw. z powiększeniem narządów kobiecych możesz sięgnąć po Bromergon. Dzięki nim przywrócisz prawidłowy poziom prolaktyny. Na oczyszczenie organizmu warto sięgnąć po T3 Tiromel. W przypadku słabej wydolności organizmu pomocny okaże się  Meldonium.