Malay Tiger

Malay Tiger to jeden z najbardziej popularnych producentów sterydów anabolicznych dostępnych w Polsce.

Obecnie (20.07.2020) niestety ale strona producenta malaytiger.com nie działa. Miejmy nadzieję że to chwilowe problemy i będziecie w stanie sprawdzić czy towar który posiadacie to oryginał. Bo jeśli już posiadacie sterydy od tego producenta i weryfikacja przebiegła pozytywnie to możecie być pewni że macie dobry sprzęt:)

Malay Tiger na Polskim rynku jest dostępny od paru ładnych lat i zyskał sporą popularność również wśród youtuberów którzy chętnie pokazywali go na swoich filmach. Oferta jest praktycznie standardowa, a co do jakości zawsze otrzymywałem pozytywne opinie. Stąd dodałem informacje o producencie na naszej stronie.

Sterydy w sklepie online - Malay Tiger
Tak wygląda oryginalny produkt malay tiger

Oferta sterydów od Malay Tiger

W ofercie Malay Tiger jak już uda nam się zdobyć sterydy znajdziemy podstawowe produkty takiej jak: Testosteron Propionate, Enanthate, Cypionate, mix zbliżony do Sustanonu, Nandrolon, Npp, Trenbolone Acetate czy Parabolan. Z tabletek klasycznie: Clenbuterol, Oxymethlon, Oxandrolon, Metanabol, Stanozol, Turanabol.

Ostatnimi czasy w ofercie Malay Tiger pojawił się również Hormon wzrostu.

Oferta sklepu ze sterydami online – Wielka Masa

Szukasz sprawdzonych producentów sterydów? Chcesz kupić sterydy? Zależy ci na szybkiej i bezpiecznej wysyłce? U nas uzyskasz bezpłatne porady! Zapraszamy na zakupy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *