O nas

Sklep ze sterydami online WIELKA MASA

WITAM, JAKBY NASZE WIADOMOŚCI E-MAIL DO PAŃSTWA NIE DOCHODZIŁY PROSZĘ SPRAWDZIĆ FOLDER ‘”SPAM” W SWOJEJ SKRZYNCE POCZTOWEJ.

Sklep wielkamasa.pl powstał z myślą o jak najbardziej wymagających klientach. Jest wiele stron internetowych oferujących dostęp do sterydów anabolicznych, jednak w ogromnej większości rządzi tam zasada “sprzedaj-zapomnij”. A w tej branży nie powinno to tak wyglądać, sprzedając sterydy, poniekąd bierzesz odpowiedzialność za swojego klienta. Odpowiedzialnym sklepom internetowym oferującym sterydy, powinno zależeć na zdrowiu swojego klienta. Z jednej strony zakup środków dopingujących w internecie zapewnia nam bezpieczeństwo (anonimowość), z drugiej strony odpowiedzialny sklep z dopingiem powinien oferować również odpowiednią obsługę po sprzedażową. Jeśli klient ma już sterydy, warto poinformować go o skutkach ubocznych, jak się przed nimi chronić, co dokupić, jakiego odbloku (PCT) dokonać po cyklu.

Sklep ze sterydami online wielkamasa.pl

Czy zakup sterydów w internecie jest bezpieczny?

Należy pamiętać że zakup sterydów nie jest karalny! Tak więc robiąc zakupy w sklepach ze sterydami online, jesteśmy bezpieczni. Jeśli chodzi natomiast o oferowanych producentów sterydów anabolicznych to tu już bywa różnie. Sklep wielkamasa.pl w swojej ofercie posiada tylko sprawdzonych producentów sterydów, którzy na rynku są od paru ładnych lat. Wiadomo że producenci tzw: “underów” jest wielu, spora część jest, po chwili ich nie ma, stąd naszym skromnym zdaniem ograniczyliśmy swoją ofertę do tych najpopularniejszych i sprawdzonych. A co najważniejsze bezpiecznych dla nas, jak i naszych klientów. W ofercie WIELKA MASA znajdziecie praktycznie wszystkie środki dopingujące niezbędne do przeprowadzenia każdego cyklu jak i odbloku (PCT).

W sklepie znajdziecie takich producentów sterydów jak : Euro-Pharmacies, Nanda Laboratories, Gaiacore Pharma, Kuwait Professional, NaturalSarms oraz producenci apteczni.

Kup sterydy, peptydy, hgh, sarm- w najlepszym sklepie online

Dobra cena sterydów i bezpłatne porady na WIELKAMASA

Jak pisaliśmy wcześniej, oferujemy tylko sprawdzone i działające środki dopingujące. Czy to będzie testosteron propionat za 90zł, czy hormon wzrostu za 900zł, na wszystkie oferowane przez nas środki dajemy gwarancję. A wybór mamy naprawdę duży od sterydów iniekcyjnych, w tabletkach, peptydów, sarmów czy na hormonie wzrostu kończąc. Naszą przewagą nad konkurencją jest to że oferujemy bezpłatne porady dotyczące dopingu, oraz atrakcyjne pakiety lojalnościowe dla stałych klientów.

PAMIĘTAJ PORADY NA wielkamasa.pl SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIE MUSISZ KUPIĆ NIC W NASZYM SKLEPIE ABY UZYSKAĆ PORADĘ.

Kolejnym dużym plusem jest szybka realizacja zamówienia, szybka odpowiedź email, oraz gwarancja anonimowości. Nie jesteśmy tylko kolejnym sklepem ze sterydami online, jesteśmy czymś więcej, zrób zakupy już dziś i przekonaj się jak działamy. Nasze PORADY ONLINE w sprawie cykli są pisane przez osoby doświadczone, także pozwoli to wam uniknąć błędów związanych z dopingiem.

Ponad 200 produktów w sklepie wielkamasa.pl

Bezpieczna wysyłka sterydów, anonimowy zakup sterydów, hgh w internecie

Sklep ze sterydami WIELKAMASA.PL preferuje tylko i wyłącznie przedpłatę na konto bankowe. Nie wysyłamy sterydów za pobraniem ani w opcji “Pół na pół”. Zamówienia są realizowane tylko po wpłacie środków na konto bankowe. Ma to na celu bezpieczeństwo klienta, jak i nasze oraz po części wymuszone jest to niepoważnymi “klientami” którzy zamawiają za pobraniem a następnie rezygnują z wysyłki, narażając nas na niebezpieczeństwo i koszty. Klient zawsze po wysłaniu przesyłki otrzymuje od nas track wysyłki do śledzenia.

Czy oferowane przez was sterydy działają?

Wszystkie oferowane przez nas sterydy są sprawdzone i działające, dodatkowo zachęcamy klientów aby robili badania, a ich wyniki zamieszczamy na stronie, aby pokazać że jesteśmy uczciwi. Dodatkowo klient wtedy jest nagradzany, rabatem bądź gratisem. Oczywiście wszystkie dane osobowe są zamazane, interesuje nas tylko wynik danego sterydu, peptydu, sarm czy hormonu wzrostu.

Jak skontaktować się ze sklepem w sprawie zakupy czy porady?

Zakupu sterydów i innych środków dopingujących dostępnych w sklepie WIELKA MASA można dokonać:

  • klikając na stronie sklepu,
  • poprzez formularz kontaktowy,
  • pisząc e-mail- [email protected]

W sprawie PORAD:

Euro-Pharmacies, Kuwait, Nanda, Gaiacore, Apteka- ponad 200 sterydów, zapraszamy na zakupy w sklepie ze sterydami online