OXANDROLONE (ANAVAR)

Wszystko, co warto wiedzieć na temat sterydu, którym jest oxandrolon (anavar)

Niektórzy ludzie uczęszczający na siłownię po pewnym czasie tracą satysfakcję związaną z progresem ich sylwetki. Dzieje się tak, ponieważ im więcej progresu zaliczy każdy sportowiec, tym ciężej jest się wspiąć na kolejny zauważalny szczebel. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku sportów siłowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że jednym z nas będzie zależało na tym, aby przeć do przodu wraz z rozwojem sylwetki, z kolei inni pozostaną zadowoleni z tego, co udało im się dotychczas zbudować. Jeżeli nie należysz do tej drugiej grupy, być może warto rozważyć środki, które wspomogą twoją wędrówkę po większą siłę i bardziej imponującą muskulaturę. Być może pragniesz nadać nowy kształt mięśniom i dołożyć sobie wyzwań sportowych na siłowni. Bez względu na to, jakie suplementy i produkt dietetyczne zażywasz, pamiętaj o tym, że oxandrolon należy do środków, które nie są przeznaczone dla osób początkowych. To prawda, że średnio zaawansowani zażywają niewielkie dawki tej substancji, aby wspomóc swój progres. Dzieje się tak jednak z uwagi na to, że steryd ten cechuje się niewielkimi efektami ubocznymi jak na ilość korzyści, które ma do zaoferowania. Do oxandrolonu z całą pewnością należy podejść z rozwagą i pokorą. Jeżeli nie jesteś zawodowcem, który szykuje się do zawodów, zwróć uwagę na to, aby twoja dzienna dawka nie przekraczała 30 mg oxandrolonu. Jest to bezpieczny pułap w przypadku mężczyzn, który pozwoli zapoznać się z cyklem sterydowym. Kobiety z kolei powinny ograniczyć dawkę nawet o połowę.

Oksa (Anavar) idealny steryd na cykl dla kobiet
Kup Oxandrolone w sklepie online (kliknij w obrazek)Uzyskanie satysfakcjonującej formy to wyrzeczenia, lata poświęceń i ciężkiej pracy. Nie wystarczy ułożyć sobie ośmiotygodniowego cyklu, który załatwi sprawę. Każdy, kto podchodzi do sterydów, powinien być tego w pełni świadomy. Przyjrzyjmy się jednak poszczególnym aspektom cyklu na środku, którym jest oxandrolon. Można się z nim również spotkać pod nazwą anavar. Co o nim tak naprawdę wiemy? W szczególności przyjrzymy się skutkom ubocznym i pozytywnym efektom, które ma do zaoferowania ten steryd. Jest jednym z nielicznych środków, który potrafi zdziałać prawdziwe cuda, nawet w przypadku osób zaczynających swoją przygodę ze sterydami. Niektórzy powiadają, że oxandrolon jest prawdziwym liderem wśród środków umożliwiających korzystną transformację sylwetki, ponieważ umożliwia nie tylko zadbanie o to, aby użytkownik zwiększył swoją siłę, ale także zwiększa jakość mięśni, które zostały wcześniej wypracowane na treningach. Niestety za środkami dopingującymi, takimi jak ten ciągnie się wieloletnie piętno. Jest ono powiązane z tym, w jaki sposób ludzie postrzegają sterydy w mediach społecznościowych. Ich efekty uboczne zazwyczaj są niezrozumiane lub niepotrzebnie wyolbrzymiane. Podobnie jest w przypadku opinii związanych z oxandrolonem. Większość negatywnych opinii o oxandrolonie zostało wykreowanych przez ludzi, którzy nie przeszli odpowiedniego cyklu lub nie stosowali dawek dopasowanych do ich stopnia zaawansowania na siłowni. Dlatego też warto pamiętać o tym, że opinia publiczna bardzo często potrafi wprowadzić w błąd i niepotrzebnie demonizować niektóre aspekty dopingu.

Nie należy jednak traktować tych przemyśleń zbyt frywolnie. To, że sterydy są dzisiaj demonizowane przez wielu internautów, wcale nie oznacza, że nie są niebezpieczne. Oxandrolon jak wiele innych środków anabolicznych jest w stanie wpłynąć na gospodarkę hormonalną i wyrządzić w niej niemałe szkody, gdy zostanie nieodpowiednio zastosowany. Dodatkowo warto powiedzieć o tym, że zbyt dużo młodych ludzi sięga po tego rodzaju sterydy, ponieważ zdążyli zasłyszeć od starszych kolegów na siłowni, jak ogromne przyrosty siły zapewnił im cykl na oxandrolonie. Niestety każdy człowiek poniżej 21 roku życia powinien pamiętać o tym, że jego ciała z punktu biologicznego nadal się rozwija. Nie jest to zatem najlepszy moment na zażywanie środków dopingujących, które miałyby przyspieszyć efekty rozwoju na siłowni.

Jeżeli jednak uważasz, że oxandrolon jest dla ciebie. Pierwsze lata na siłowni masz już za sobą. Znasz podstawy diety i poszukujesz nieco bardziej dynamicznych rozwiązań, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pomoże ci zrozumieć działanie oxandrolonu.

Co dokładnie warto wiedzieć o oxandrolonie przed rozpoczęciem cyklu?

Oxandrolon z całą pewnością wpisuje się w listę popularnych sterydów. Coraz częściej mówi się o tym, że na niektórych siłowniach oxandrolon zaczyna doganiać środki takie jak zawiesina testosteronu lub metanabol. Prawdopodobnie powodem nieustannie wzrastającej popularności oxandrolonu znanego także jako anavar, jest to, że steryd ten zaczyna być łączony w cyklu także z innymi środkami. Ludzie niekiedy traktują oxandrolon jako dodatek do cyklu, który ma za zadanie wspomóc rozwój siły na treningach. Ogromny wpływ na takie podejście do oxandrolonu ma to, że niskie dawki tego sterydu są bardzo łagodne i nie wywołują zbyt szybkich wahań hormonalnych w organizmie człowieka, który zdecyduje się na taki cykl. W kręgach osób zainteresowanych kultem siłowni można zauważyć, że niektóre osoby, które decydują się na małe środki oxandrolonu, niekiedy odpuszczają nawet przeprowadzenie terapii posterydowej, tak zwanego odbloku. Praktyka nie wywołuje zazwyczaj znaczących powodów do niepokoju, jednak warto pamiętać o tym, że jak łagodny środek by to nie był, zawsze warto zastanowić się nad odpowiednim odblokiem, który pomoże przywrócić gospodarkę hormonalną do stanu sprzed zażywania dopingu.

Anavar łagodny steryd dla kobiet
Kup Oxandrolone (Anavar) – kliknij w fotoW rzeczywistości jednak niskie dawki oxandrolonu są na tyle łagodne, że nawet kobiety podejmują się prób rozpoczęcia cyklu właśnie z tym środkiem. Można tutaj zaznaczyć, że niewiele środków anabolicznych jest dobrym wyborem dla kobiet. Jednakże prawdą jest to, że dawki oxandrolonu, które zostaną utrzymane na względnie niskim poziomie, mogą przyspieszyć wzrost siły na treningu bez wywołania zbyt dużych skutków ubocznych u kobiety. Niewiele sterydów anabolicznych ma przypięta łatkę bezpiecznych środków. Oxandrolon zaskarbił sobie ten tytuł z uwagi na to, że ogromna ilość osób stosuje tę substancję, dzięki czemu można oszacować, jakiego efektu powinniśmy się spodziewać dzięki wiedzy i rezultatom osób, które przeszły już przez swój cykl. Z całą pewnością progres na cyklu z oxandrolonem nie będzie tak dynamiczną przejażdżką, jak ten na trenbolonie, jednak nie powinniśmy dać się zwieść jego łagodnej stronie. Oxandrolon naprawdę potrafi wspomóc progres siłowy. Niektóre osoby na średnim poziomie zaawansowania, które były w stanie wycisnąć na siłowni 100 kilogramów, po ośmiu tygodniach cyklu zauważyły, że w tym czasie ich limit w wyciskaniu podniósł się nawet o 20 kilogramów. Jest to imponujący wynik z uwagi na to, że nawet 10 kilogramów byłoby zauważalnym progresem.

Oxandrolon jest tak bardzo popularny nie tylko z uwagi na to, że pozwala upiększyć estetykę zbudowanych mięśni i rozbudować już pokaźną siłę. Steryd ten przyjmowany jest w formie doustnej, co dla ogromnej liczby osób, jest niezwykle korzystnym aspektem. Z całą pewnością można powiedzieć, że żaden miłośnik sportów sylwetkowych, który wspomaga się dopingiem, nie przepada za momentami iniekcji środka do organizmu. W przypadku oxandrolonu ten moment można puścić niepamięć. Przyjmowanie tabletek oxandrolonu można porównać do zażywania zwykłych suplementów witaminowych. W porównaniu z koniecznością zastrzyku co kilka dni ta wizja jest niezwykle przystępna i zachęcająca. To nie koniec pozytywnych informacji na temat oxandrolonu. Niewiele osób pamięta o tym, że steryd ten z uwagi na to, jak łagodnym środkiem jest, nie zagraża użytkownikom żadnymi ekstremalnymi skutkami ubocznymi. Prawdę mówiąc, wiele użytkowników oxandrolonu, którzy decydują się na małe dawki, nie odczuwają zmian w nastroju i samopoczuciu przez cały okres trwania swojego cyklu. Każdy, kto bierze oxandrolon, nie musi przejmować się ewentualnymi działaniami estrogennym, co niewątpliwie jest ogromnym plusem, gdy przychodzi do zaprezentowania swojej sylwetki. Chociaż można polecić zastosowanie odbloku, nie zawsze będzie on koniecznością po cyklu na oxandrolonie.

Oxandrolone czyli Anavar w sklepie ze sterydami online
Kup Oxandrolone klikając w zdjęcie

Czy oxandrolon (anavar) sprawdzi się w przypadku osób, które planują zrzucić wagę do lata?

Jeżeli chcesz skorzystać z korzyści, które oferowane są przez sterydy, musisz przede wszystkim dokładnie zdawać sobie sprawę z tego, jaki jest twój cel. Niektórzy pragną swoją wagą i aparycja przybliżyć się do Hulka, inni zaś nie pragną nawet zwiększać swojej wagi, a jedynie chcą dociąć swoje mięśnie i zadbać o estetyczny wygląd sylwetki. Jeszcze inna grupa osób pragnie zrzucić wagę i uwidocznić partie mięśniowej, które udało im się rozbudować na treningach. Bez względu na kierunek, który obierzesz, musisz jasno określić cel. Sterydy są prawdziwą sztuką wyborów. Każdy środek będzie odpowiadał za inne rezultaty i otworzy przed użytkownikiem inne możliwości. Dla przykładu trenbolon będzie dedykowany każdemu, kto liczy na jak największy wzrost masy. Trenbolon to najlepszy wybór dla każdego, kto liczy na jak najszybsze rozwinięcie jak największej ilości swoich mięśni. W innym przypadku zawodowi sportowcy, którzy szukają środka dopełniającego sylwetkę, wybiorą winstrol. Kiedy jednak ludzie powinni sięgać po oxandrolon? Jakim celom najbardziej przysługuje ten środek dopingowy? Oxandrolon przede wszystkim będzie dobrym wyborem, gdy osobie decydującej się na cykl zależy na utracie tkanki tłuszczowej. Jeżeli chcesz użyć sterydu, który w rozsądnej, bezpiecznej ilości sprawi, że zrzucisz nieco wagi, a jednocześnie nie utracisz siły, a nawet poprawisz swoje wyniki, oxandrolon będzie idealnym wyborem.

Zrzuć kilka kilogramów i ciesz się poprawą wyników siłowych. Oxandrolon odkryje twój kaloryfer na brzuchu, a zarazem pomoże pobić rekord w wyciskaniu. Dodatkowo im większa dawka na cyklu, tym bardziej zauważalne będą rezultaty. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przesadzać. Co tak naprawdę robi oxandrolon z organizmem użytkownika tego sterydu? Po pierwsze pobudza metabolizm. Znacznie przyspiesza jego pracę, co oczywiście przyczynia się do radykalnej utraty wagi. Dzieje się tak, ponieważ organizm poddany wysiłkowi fizycznemu na cykle z oxandrolonem zaczyna wykorzystywać coraz więcej siły. Co za tym idzie, większa ilość kalorii jest spalana na co dzień. Oxandrolon promuje także przyspieszenie gospodarki tlenowej w ciele, dzięki czemu dodatkowe kalorie spalane podczas cyklu, są chętniej pobierane z tkanki tłuszczowej przez nasze ciało. Na cyklu z oxandrolonem im więcej kalorii w ciągu dnia spali użytkownik, tym więcej tłuszczu zacznie spalać. Oxandrolon przyczyni się też do wzrostu liczby czerwonych krwinek, co pomoże przekroczyć naturalne bariery ciała.

Dla sportowców rola czerwonych krwinek w ciele jest niezwykle istotna. To właśnie one odpowiadają za zapewnienie energii dla ciała w trakcie treningu. Ujmując ten schemat w skrócie, więcej czerwonych krwinek oznacza większy potencjał magazywania energii, którą będzie można spożytkować na nadchodzącym treningu. Intensywniejsze ćwiczenia przyczynią się z kolei do spalenia jeszcze większej ilości kalorii. Oxandrolon okaże się fantastycznym wyborem w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, jednak jedynie dla osób, które mają za sobą pewne doświadczenia na siłowni i zbudowały mięśnie jedynie czekające na odkrycie i dodatkowe wyrzeźbienie.

Oxandrolon i związane z nim potencjalne skutki uboczne

Sekcja, której nie możemy pominąć podczas analizowania każdego środka dopingującego, to dział opisującego ewentualne skutki uboczne, które mogą czekać użytkowników danego sterydu. Co zatem związane jest z cyklem oxandrolonu? Mimo że jest to bardzo łagodny steryd i w przypadku zażywania niewielkich dawek istnieje małe prawdopodobieństwa skutków ubocznych, nie powinniśmy przeoczyć tego, że to prawdopodobieństwo nadal występuje. Sterydy zawsze wiążą się z pewnym niebezpieczeństwem i należy przypominać o nim użytkownikom dopingu na każdym możliwym kroku. Jakie niebezpieczeństwa czekają na użytkowników oxandrolonu? Przede wszystkim uderzy on w ludzi, którzy wyznaczają się genetyczną skłonnością do utraty włosów na głowie. Każdy, kto ma tendencję do wypadania włosów, może przyspieszyć ten proces, stosując środki anaboliczne. Oczywiście im mniejsza dawka sterydu, tym mniejsze prawdopodobieństwo dotyczące tego, że włosy faktycznie zaczną wypadać.

Anavar od producenta Nanda w sklepie ze sterydami online
Kup Anavar producenta Nanda- kliknij w zdjęcie przejdziesz do sklepuPamiętajmy również o tym, że pomimo na swój delikatny profil oxandrolon jest i będzie sterydem. Może on wywołać pewne zaburzenia hormonalne, które związane są z nieregularną pracą hormonów. Może ona wpłynąć między innymi na kłopoty ze snem i huśtawkę nastrojów typową dla sterydów, które zmuszają organizm użytkownika do pracy na wyższych obrotach. Warto powiedzieć o tym, że główne i najważniejsze niebezpieczeństwo związane z oxandrolonem, na które należy zwrócić uwagę, to toksyczne działanie na wątrobę. Oczywiście możliwość doustnego stosowania środka dopingującego jest ogromnym plusem dla miłośników treningu siłowego, dzięki temu, że zwalnia on konieczności odbywania zastrzyków. Jednakże tabletki metabolizowane w wątrobie, mogą przyczynić się do obniżenia wydajności tego organu, co wymaga kosztownego i żmudnego leczenia. Z uwagi na to, że w trakcie cyklu na oxandrolonie wątroba jest zagrożona, należy nieustannie monitorować jej stan i zaprzestać zwiększania dawek w razie ewentualnych uszkodzeń.

Dla kogo stosowanie oxandrolonu przyniesie owocne rezultaty?

Prawdopodobnie już zdajesz sobie sprawę z tego, co robi oxa, ale dla jasności, jeśli myślisz o prowadzeniu tego preparatu, oto krótkie podsumowanie. Przede wszystkim to, co zrobi środek w przypadku oxy, zależy od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Tak naprawdę niskie dawki, u mężczyzn są znacznie mniej zauważalne i silne, niż u kobiet. Mężczyźni stosujący sam oxandrolon zauważą jedynie umiarkowane zmiany w ich sylwetce i wynikach sportowych, które musieli i tak zbudować w przeszłości. Dla mężczyzny oxandrolon prawdopodobnie pomoże zachować istniejącą tkankę mięśniową, zamiast stymulować wzrost nowych mięśni w szybkim tempie. Nie sprawdzi się on zatem, gdy mężczyzna zapragnie rozbudować swoją masę mięśniową po kilku latach przepracowanych w pocie czoła na siłowni. Kobiety stosujące ten steryd zauważą jednak utratę tkanki tłuszczowej, wzrost poziomu energii i siły, a nawet wzrost masy mięśniowej w zauważalnej dla ich gabarytów ilości. W przypadku kobiet tabletki oxy są znacznie silniejsze, dlatego warto przemyśleć, czy właśnie ten środek sprosta celom, które sobie postawisz.

Co jest głównym powodem, dla którego oxandrolon może być stosowany przez kobiety?

Tak naprawdę na ten aspekt wpływa głównie łagodny profil oxandrolonu, który jest znacznie łatwiejszy do tolerowania przez organizm. Żartobliwie można by powiedzieć, że tabletki oxandrolonu są pewnego rodzaju dziewczęcą wersją sterydu. Może on być jednak stosowany z powodzeniem przez mężczyzn, jak i kobiety. Wszystko zależy od tego, jakie konkretnie cele wyznaczył sobie użytkownik. Mężczyźni mogą uznać, że oxandrolon w porównaniu do innych sterydów nie oferują aż tak widocznych rezultatów, jednak pamiętajmy o tym, że nie wywołuje on także ekstremalnie niebezpiecznych skutków ubocznych, co bardzo często zachęca do wypróbowania tego środka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *