Peptyd GHRP-6

Wszystko o Ghrp-6

Wszyscy sportowcy doskonale zdają sobie sprawę, że miarą ich sukcesu jest efektywny trening. Systematyczna aktywność ruchowa sprawia, że człowiek jest w stanie osiągnąć swój cel. Dodatkowo tzw.”czysta micha” czyli zdrowa dieta sprawia, że kondycja jest na naprawdę wysokim poziomie. Zawodowym sportowcom zaleca się również branie odpowiednich suplementów diety, dzięki czemu osiągane efekty są jeszcze lepsze. Do takich preparatów bezpiecznych w zażywaniu zalicza się peptyd GHRP-6.

GHRP-6 5mg – co to jest?

 GHRP-6 to iniekcyjny peptyd zaliczany do tych, które uwalniają hormon wzrostu. Podczas jego zażywania dochodzi do zwiększenia produkcji GH w organizmie. Nie ma potrzeby zażywania innych peptydów z rodziny GHRP, jeżeli zażywa się GHRP-6

  Skutecznosć GHRP-6 uzależnione jest od poziomu glukozy we krwi lub somatostatyny. Im będzie ona niższa, tym lepiej. Przy czym nie można przesadzić ze zbyt niskim poziomem. GHRP nigdy nie lubi węglowodanów, dlatego należy zwracać uwagę nie tylko, kiedy go spożywamy, ale także co jemy. Niski poziom hormonu tarczycy również ma wpływ na działanie tego peptydu. Dlatego często do GHRP-6 dołącza się minimalne ilości T3 lub T4. Dzięki temu skuteczność peptydu będzie jeszcze lepiej widoczna dla wszystkich osób zażywających.

Peptyd GHRP-6 – zastosowanie

 GHRP-6 nazywany jest także popularną “szóstką” w świecie zawodowych sportowców. Jego główne zastosowanie to zwiększenie naturalnego hormonu poziomu wzrostu HGH. Wysoki poziom HGH prowadzi do wzrostu hormonu IGF – 1. Dzięki temu dochodzi do jeszcze szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Jeżeli przyjmowanie tego peptydu połączy się również ze zdrową dietą, można się również spodziewać przyrostu masy mięśniowej. GHRP-6 zalecany jest do stosowania jako alternatywa do syntetycznego hormonu wzrostu.

GHRP-6mocny peptyd zbliżony działaniem do hormonu wzrostu, zapraszamy do sklepu z peptydami
ghrp6

  Wielu użytkowników GHRP-6 przyznaje, że ogromną zaletą, jak również wadą jego stosowania jest większy apetyt. Jeżeli ktoś pilnuje zachowania odpowiednich wartości kalorycznych, to na pewno nie będzie odczuwał tego jako negatywny skutek. Do innych zalet peptydu zalicza się także, zmniejszenie stanu zapalnego, pomoc przy gojeniu urazów oraz regenerację ścięgien.

  GHRP-6 stosuje się w tym samych przypadkach co GH. Podczas zażywania peptydu zawsze uwalniamy własne zasoby hormonalne. Czego można spodziewać się po zażyciu peptydu? Przyspieszenie metabolizmu, dzięki czemu tkanka tłuszczowa będzie się szybciej spalać, widoczna poprawa sylwetki, lepsza wydolność organizmu i jego regeneracja – zwłaszcza po intensywnym treningu, szybkie gojenie się ran, blizn oraz zdecydowana poprawa jakości skóry.

GHRP-6 a inne peptydy

  GHRP-6 ma o wiele mocniejsze działanie niż inne peptydy, dlatego nie zaleca się przy tym używania innych specyfików o podobnym działaniu. Jednak jeżeli ktoś bierze inne peptydy z grupy GHRH, to wystarczy połowa dawki GHRP-6 np 200mcg dziennie. Dzięki temu uzyska się identyczny wzrost wytwarzania GH w organizmie człowieka. Wielu sportowców łączy ze sobą peptydy GHRH z GHRP. Najpopularniejszy z rodziny GHRH to Mod1-29, zwany także CJC -1295.

Dawkowanie GHRP-6

  GHRP-6 dostępny jest pod postacią 5mg. Należy pamiętać o tym, że zawsze należy przechowywać to w lodówce. Całość zawsze należy rozrobić z wodą iniekcyjną. Dzięki temu powstaje roztwór iniekcyjny. Ilość wody zależna jest od preferencji danej osoby. Zaleca się użytkowanie 2,5 ml wody lub nawet mniejszą ilość. Po rozrobieniu całość zawsze musi wrócić do lodówki. Roztwór podawany jest w zastrzykach podskórnie lub domięśniowo. Forma zależna jest od preferencji poszczególnych osób, które będą to stosować. Całość należy przyjmować zawsze ok. 30 do 60 minut przed posiłkiem. GHRP-6 stosuje się dziennie w dawkach od 100 do 200 mcg, dwa lub trzy razy dziennie. Jeżeli jednak ktoś przy tej okazji będzie zażywać inne peptydy GHRH to dawkowanie należy zmniejszyć do 50 – 100 mcg w jednej iniekcji.

  Przyjmuje się, że rozrobiony roztwór należy przyjąć w ciągu 30 dni od jego rozrobienia (aczkolwiek nie jest to nigdzie jasno określone w ulotce).

Farmakologia a GHRP-6

  Peptydy z rodziny GHRP są mimetykami greliny. Jest to hormon wytwarzany w komórkach żołądka na czczo. Grelina i mimetyki greliny wpływają na wydzielanie receptora hormonu wzrostu GHS-R1a. Do właściwości greliny należy także pobudzanie apetytu, jak również pełnienie funkcji ochronnej komórek przed uszkodzeniami np.:oksydacyjnymi. Dodatkowo zmniejsza również stan zapalny przyspieszając w znaczny sposób proces gojenia się ran.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *