Peptydy Cykl Nr.1 “Bezpieczny doping”

Jeśli nie chcesz blokować swojej gospodarki hormonalnej? Sterydy to za mocny doping dla ciebie, a jednak chciałbyś poprawić swoje wyniki na treningu, to mamy rozwiązanie dla ciebie! To peptydy i najbardziej znane połączenie GHRP-6 + CJC-1295.

GHRP-6mocny peptyd zbliżony działaniem do hormonu wzrostu, zapraszamy do sklepu z peptydami
ghrp6

Niezawodne combo z peptydów Cjc-1295 + Ghrp-6

Ghrp-6 i Cjc1295 to obecnie dwa najpopularniejsze peptydy z grupy GHRP i GHRH, pierwszy peptyd znany jest z tego że podwyższa poziom naszego naturalnego GH, a drugi wydłuża ten impuls wydzielania hormonu wzrostu w czasie. Aby cykl na peptydach przyniósł fajny efekt w postaci podniesienia witalności, lepszej regeneracji, wzrostu wytrzymałości i siły, lepsze spalanie niechcianej tkanki tłuszczowej, warto wprowadzić następującą rozpiskę.

CJC-1295, peptyd na cykl i obdlok po cyklu, do kupienia na wielkamasa.pl
cjc1295

Dawkowanie peptydów na cyklu

  • GHRP-6 przyjmuje 3 razy dziennie po 100 mcg (rano, w południe, wieczór)
  • CJC-1295 przyjmujemy 2 razy dziennie po 100 mcg (rano/wieczór)

Pamiętajmy że peptydy trzymamy w lodówce. Najlepiej przyjmować je na czczo lub w dłuższym odstępie czasu od posiłków. Wieczorem bierzemy przed snem. GHRP i CJC możemy mieszać w jednej insulinówce. Na miesięczną kurację potrzeba nam 2 flakony Ghrp i 3 flakonów CJC-1295 co daje nam 400zł miesięcznie, po rabatacie 350zł!!!

Z własnego doświadczenia powiem aby nie było tak dużo iniekcji cjc-1295 możemy sobie podzielić np. po 1000 mcg co 5 dni, aby tak często nie dokonywać iniekcji.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *