PRIMBOLAN

Primbolan 

Primbolan stanowi nazwę handlową anabolicznego sterydu Metenolon. Dostępny jest on nie tylko w formie do wstrzyknięcia na bazie oleju, ale także w wersji doustnej. Jest to niezwykle popularny i poznany steryd anaboliczny ze względu na to, iż ma niezwykle łagodny charakter nie tylko w roli związku anabolicznego, ale również androgennego. 

Primbolan jest iniekcyjnym sterydem anabolicznym, który jest wyjątkowy, jeśli porównać go z innymi iniekcyjnymi stosowanymi sterydami anabolicznymi. Zanim przejdziemy do kolejnej części tego artykułu, istotne będzie to, żeby odróżnić dokładnie Primbolan od tak zwanego Primbolan Depot. Primbolan Depot to wstrzykiwana wersja omawianego hormonu, który przyłączony jest do długiego/dużego enancjomeru. Primbolan złożony jest z takiego samego steroidowego hormonu aktywnego w metenolnie, niemniej jednak jest on przyłączony do krótkiego/niewielkiego octanowego estru i przeznaczony je do doustnego podania. 

Primbolan uważa się za jeden spośród najbardziej bezpiecznych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku i posiada bardzo dobrą ocenę skali bezpieczeństwa, aby możliwie było poparcie tej teorii. Tak naprawdę, steryd ten z powodzeniem stosowano w przypadku leczenia niedowagi wcześniaków i dzieci. Przepisuje się go również na sarkopenię czy osteoporozę. Niemniej jednak najważniejszym celem zastosowania Primbolanu będzie leczenie schorzeń odpowiedzialnych za wyniszczenie mięśni i długotrwałe narażanie na kortykoidowe hormony. Dowiedziono również, iż jest bardzo skuteczny w przypadku leczenia niedożywienia. 

Odgrywając istotną rolę w planach terapeutycznego leczenia, Primbolan jest niezwykle popularnym sterydem anabolicznym pośród sportowców, którzy pracują nad poprawą swojej wydajności. Niemniej jednak wersja Depot uwzględniająca wstrzykiwanie, jest dużo bardziej popularna, gdyż dostaną wersja ma dużo mniejszą moc. Dla osób będących kulturystami, zalecaną formą Primbolanu będzie wstrzykiwany octan methenolonu, niemniej jednak trudno będzie znaleźć go w wysokiej jakości. Poza tym sam metenolonowy hormon, chociaż bardzo ograniczony w doustnej postaci. Jest też jednym spośród najczęściej podrabianych na rynku anabolicznych sterydów. Jest także dosyć drogi na nielegalnych rynkach. Hormon ten jest ulubionym aktora Arnolda Schwarzeneggera, dzięki czemu stał się pożądany przez wielu sportowców, pojawiały się również liczne jego podróbki. Popyt na tenże steryd jest także wysoki ze względu na jego przyjazne oddziaływanie na kobiety. Jest to jeden spośród sterydów anabolicznych, z których panie mają szansę korzystać ze sporą skutecznością. Sterydy, takie jak omawiany Primbolan są mało szkodliwe dla kobiet. 

Prima, długa prima czyli Primobolan Depot- w sklepie ze sterydami anabolicznymi online
Kliknij w zdjęcie i kup Primbolan w sklepie online

Jak doszło do powstania Primbolanu? 

Primbolan, którego inną nazwą jest Metenolon, został odkryty w laboratoriach przedsiębiorstwa farmaceutycznego Squibb w 1962 r. Z początku używano go w medycznych celach, po latach zaś zaczęto go wykorzystywać w środowiskach sportowych, które zaczęły suplementowanie sterydem anabolicznym. Primbolan obecnie produkowany jest wyłącznie przez firmę farmaceutyczną Schering z Niemiec, która wydaje czystą, jak również pozbawioną składników dodatkowych wersję omawianego Metenolonu.  

Jakie są efekty stosowania Primbolanu? 

Primbolan stosuje się celem leczenia schorzeń, które wyniszczają mięśnie w wybranych wypadkach, niemniej jednak na ogół a przypadkach o łagodnym przebiegu albo kiedy wzmacnianie odporności jest korzystne. Steryd ten nie będzie powodował zwiększenia masy u mężczyzn w poza sezonowym cyklu. Niemniej jednak w przypadku kobiet jest zupełnie inaczej. Kobiety są wrażliwsze na anaboliczne sterydy, zatem niewielka ich ilość może przynieść wymierne rezultaty. Co tak samo istotne, większość kobiet nie chce uzyskiwać tak szybkiego wzrostu masy. Umiarkowany, niewielki wzrost masy można nierzadko uzyskać na własną rękę bez wspomagaczy. Jeśli wziąć pod uwagę łagodne działanie tego sterydu anabolicznego, większość panów, którzy chcą go stosować poza sezonem, będzie na pewno rozczarowana znikomymi rezultatami. 

Primabolon Depot w ampułkach, do kupienia w sklepie z dopingiem online
PRIMBOLAN DEPOT – kup klikając w zdjęcie

Primbolan sprawdzi się natomiast bardzo dobrze wówczas, kiedy chcemy stracić tkankę tłuszczową, zachowując przy tym tkankę mięśniową. Jeśli pragniemy pozbyć się nadprogramowego tłuszczu, musimy najłatwiej mówiąc spalać więcej kalorii, aniżeli codziennie spożywamy. Chociaż jest to koniecznością, może spowodować również utratę masy mięśniowej. Tak naprawdę, nawet jeżeli doskonale zaplanowana odchudzająca dieta będzie przyczyną utraty tkanki mięśniowej, można to zmienić, poprzez stosowanie odpowiednich środków anabolicznych. Kluczowe w skutecznym odżywianiu nie jest tylko tracenie zbędnych kilogramów, ale utrata tkanki tłuszczowej przy równoczesnej ochronie mięśni. Jeżeli opisane cele nie będą osiągnięte, dieta nie zakończy się sukcesem. Primbolan pomaga w osiągnięciu takiego celu. 

Primbolan jest także szeroko doceniany w sportowych kręgach. Dzięki temu sterydowi możliwe jest osiągnięcie umiarkowanego wzrostu w zakresie siły. Siła może odnieść się do szybkości i siły, co stanowi klucz do niezwykle udanego atletyzmu. Niemniej jednak w wypadku, kiedy tenże steryd będzie naprawdę potrzebny, będzie stanowił jedynie środek do celów zdrowotnych. Wytrzymałość mięśniowa podlegać będzie dużej poprawie i chociaż nie będzie ona tak efektowna jak w wypadku innych sterydów, można powiedzieć, iż lepiej zastosować cokolwiek, aniżeli nic. Poza tym, z uwagi na to, iż jest to niezwykle łagodny steryd, sportowcy nie muszą obawiać się o pojawienie się masywnych nagromadzeń. W niektórych wypadkach zbyt duży przyrost masy, może oznaczać zmniejszenie wydajności, w zależności od pozycji i wydajności. W innych zaś przypadkach może też przynieść nie zawsze preferowaną uwagę innych osób. 

W czasie fazy łączenia, Primbolan nie może być podstawowym sterydem, a jak wspomniano już wyżej, dla większości mężczyzn nie będzie wystarczająco skuteczny poza sezonem. Są oczywiście pewne wyjątki, o których postaramy się tutaj napisać. Dodawanie Primbolanu może być pomocne w nadawaniu toru całemu cyklowi w czasie sezonu. W pewnej chwili, postępy już nie są tak dużej jak na początku, a w niektórych sytuacjach zupełnie się zatrzymują. Ponadto, Primbolan posiada właściwość zwiększania skuteczności innych sterydów, których używa się razem. W okresie poza sezonem, większość kulturystów używa sporej ilości testosteronu. Wielu z nich robi to także w czasie jego trwania. Są jednakże takie osoby, które z wielu różnych przyczyn, decydują się na użycie mniejszych dawek testosteronu poza sezonem. W takim przypadku, Primbolan może zmniejszyć ich zapotrzebowanie na androgeny. Chociaż nie za każdym razem będzie to konieczne, może jednakże okazać się korzystne. 

Primobolan Aceatet czyli prima- w sklepie ze sterydami online WIELKAMASA
Primabolan Acetate – szybka prima – kup w sklepie ze sterydami online- kliknij w foto

Na pewno najlepszym momentem na używanie Primbolanu, będzie faza redukcji. Steryd ten ma zdolność do zapewniania podobnych efektów, co Masteron, ale co bardziej istotne, działanie innych typów sterydów będzie wzmocnione. Następnie kluczowe jest rozważenie silnego wiązania z androgenowym receptorem, co w praktyce umożliwia spalenie tkanki tłuszczowej z lepszą wydajnością. Primbolan działa także antyesteogenowo. Dzięki temu człowiek jest mniej odporny na zatrzymywanie wody. Wraz ze zmniejszeniem ilości estrogenów, zwiększa się produkcja testosteronu krążącego we krwi. Może to być spora korzyść, ponieważ poziom testosteronu jest nierzadko dużo niższy w omawianej fazie. W praktyce, w przypadku niskiego dawkowania w cyklu redukcji, który obejmuje podawanie innego rodzaju sterydów anabolicznych, można śmiało stwierdzić, iż całkowite wyniki będą znacznie lepsze u osoby przyjmującej Primbolan, aniżeli u takiej, która go nie bierze. Ostatecznie najważniejszą podstawową korzyść stanowi zwiększenie androgenności innych używanych sterydów celem uzyskania znacznie lepiej określonej i cięższej budowy sylwetki. 

Dla kogo zalecane jest stosowanie Primbolanu? 

Zastosowanie Primbolanu jest szczególnie zalecane osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wizytami na siłowni, kulturystyką, czy też innego typu czynnościami wymagającymi bezpośredniego wyrobienia sobie dokładnie określonej masy mięśniowej, czy też posiadania dużej sprawności kondycyjnej i wytrzymałościowej. Lekkość działania, którą odznacza się omawiany tutaj steryd, zapewni dosyć bezpieczny i gładki start każdej osobie go stosującej, bez względu na to, czy jest zupełnym amatorem, czy też może po prostu zawodowcem. Ponadto Primbolan, może być także użytkowany przez płeć piękną, gdyż jego bezpośrednie oddziaływanie na ludzki organizm przy zastosowaniu zalecanych przez medyków ilości, nie odbija się negatywnie na stanie zdrowia kobiet. Primbolan jest także zalecany szczególnie osobom, które chcą wydobyć z własnego ciała jak najwięcej, utworzyć wymarzoną sylwetkę z dokładnie zarysowanymi mięśniami bez zbyt drastycznych zmian co do wagi, czy też zatrzymywania wody w organizmie. Ponadto zachowany zostaje pierwotny stan masy tłuszczowej, niemniej jednak steryd ten jest również bardzo dobrym specyfikiem na poczet zrzucania zbędnych kilogramów, dzięki temu każda osoba będąca sympatykiem Primbolanu, odnajdzie w nim coś przeznaczonego dla siebie. 

Gaiacore Pharma do kupienia tylko w sklepie wielkamasa.pl
Gaiacore , sterydy iniekcyjne i w tabletkach – kup prima klikając w zdjęcie

Rezultaty zastosowania Primbolanu 

Używając jakichkolwiek sterydów anabolicznych, suplementów diety, czy też innego typu środków mających za zadanie wspomagać rozwijanie się tkanki mięśniowej, pytamy siebie, jakie efekty możemy uzyskać po długim czasie treningów w trakcie cyklu. Poza tym zauważalne stają się też skoki w wzroście ogólnej wytrzymałości organizmu ćwiczącego, jak również jego wydolności. Dzięki temu poprawie ulegają osiągi, które można uzyskać w czasie treningów podczas cyklu. Wiele osób będących sportowcami stwierdziło także, iż zastosowanie Primbolanu pomocne było także w pozbyciu się zalegających ilości nadprogramowego tłuszczu. Poza tym omawiany steryd przyczynia się też do poprawiania ogólnego funkcjonowania ludzkiego organizmu, przynosząc pozytywne efekty, jeżeli chodzi o poprawienie stanu zdrowia kulturystów i sportowców przyjmujących Primbolan. Przy właściwym i dobranym pod konkretną osobę dawkowaniu sterydu, można być pewnym jego naprawdę wysokiej efektywności, przy jednoczesnym zachowaniu miejskiego ryzyka pojawienia się negatywnych skutków ubocznych. 

Primbolan – jak go stosować w prawidłowy sposób? 

Primbolan stosowany jest na ogół w cyklach utraty zbędnych kilogramów, czy też cięcia kalorii. Sterydy tego typu nie są prawie w ogóle używane w roli środka podnoszącego masę, zaś większość osób stosuje go a roli narkotyku przed odbyciem zawodów, albo ważnej sesji zdjęciowej. Często jest on stosowany w cyklach wraz z innymi środkami, które wykazują bardzo podobne działanie, czas półtrwania i właściwości. Wiele osób ćwiczących nierzadko używa Primbolanu wraz z testosteronem przez 8 pierwszych tygodni cyklu, aby wspomagać utrzymywanie masy mięśniowej w czasie, kiedy spożywane są niewielkie ilości kalorii. 

Inni ćwiczący biorą doustnie Primbolan wraz ze związkami, takimi jak chociażby octan trenbolonu czy testosteron propionate, gdyż wszystkie te związki działają w sposób synergiczny, tym bardziej tam, gdzie mają długi okres półtrwania. Niektóre osoby mogą powziąć decyzję na temat używania Primbolanu (wstrzykiwane go albo doustnego) z pewnym typem testosteronu, zwykle w postaci do wstrzykiwania, jeśli Primbolan jest w formie doustnej. Należy przy tym wszystkim pamiętać, aby nie stosować dwóch różnorodnych związków doustnych a takim samym cyklu. 

Doustnie stosowany Primbolan (ostan methenolonu) winien być na ogół podawany nie dłużej, aniżeli przez okres ośmiu tygodni, zaś jego forma do wstrzykiwania (Methenolone Enanthate) może być używana w cyklach mających długość 10-12 tygodni (albo też i dłużej, z uwagi na indywidualne założenia, jak i osobiste pragnienia). 

Primbolan – uboczne efekty zastosowania 

Niestety, tak jak w przypadku zastosowania każdego innego środka farmaceutycznego, istnieje stosunkowo niskie, aczkolwiek ciągle pojawiające się ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, które powstają na wskutek niezalecane go albo nieodpowiedniego używania Primbolanu. Można tutaj wymienić między innymi takie rezultaty, jak: 

  • zaburzenia w prawidłowej produkcji testosteronu – z uwagi na zastosowane przez sportowca dawkowanie, jak również długość cykli z użyciem Primbolanu możliwe będzie to, iż steryd ten zacznie w sposób bezpośredni oddziaływać na produkowanie naturalnie występującego w organizmie ludzkim testosteronu. Znaczne nadwyżki testosteronu w ciele mogą doprowadzić do wielu nieprzewidywalnych powikłań, dlatego też osoby używające Primbolanu w naprawdę sporych dawkach, winny przemyśleć kwestię zastosowania dodatkowej suplementacji estrogenu tak potrzebnego w zachowywaniu równowagi ustroju, który odpowiada za przywracanie właściwego trybu pracy w chwili powstania nadprogramowych ilości testosteronu, 
  • nadmierne oddziaływanie androgenów – zastosowanie Primbolanu może ostatecznie prowadzić do zwiększenia natężenia androgenicznych procesów, zaczynając od większego łysienia, po kontrastujące wręcz z nim nadmiernie pojawiające się owłosienia, czy też rozpoczynające się procesy maskulizacji, negatywnie oddziałującej na sam wygląd fizyczny kobiet, ale także ich komfort psychiczny. 

Ponadto, mimo łagodnego oddziaływania Primbolanu, należy być zawsze świadomym pojawienia się takich skutków ubocznych, jak: 

  • przewlekłe bóle głowy,
  • możliwości pojawienia się długotrwałej fobii społecznej,
  • napady depresji,
  • toksyczność dla układu nerwowego,
  • ciągłe zmiany nastroju,
  • trądzik nie tylko na twarzy, ale także na innych częściach ciała, 
  • psychozy. 

Rozważne podejmowanie decyzji razem z lekarzem, odnośnie ilości stosowanych dawek Primbolanu, może rzutować na wzroście szansy pojawienia się nieodpowiednich skutków ubocznych, które mogą wykazywać duży wpływ na stan zdrowia. Zanim rozpocznie się cykl brania nawet i tak lekkich typów sterydów, jak omawiany w tym artykule, Primbolan, należy pamiętać o tym, iż stan naszego zdrowia jest sprawą priorytetową. 

Primbolan i jego efektywność po zakończonym cyklu 

Wieloletnie przeprowadzanie badań klinicznych i terenowych na użytkownikach Primbolanu, pokazało, iż kilkutygodniowe zastosowanie Primbolanu, chociaż powolne w zwiększaniu masy mięśniowej w naszym ciele, jest jednym z niewielu, który będzie utrzymywać kondycję organizmu na wyrobionym już poziomie, nawet po zakończeniu cyklu z tymże sterydem. Dzięki temu produkt ten zaleca się sportowcom (zarówno amatorom, jak i profesjonalistom), którzy pragną sprawdzić własne siły w używaniu sterydów anabolicznych, rozpoczynają dopiero swoją przygodę z szeroko pojętą kulturystyką, czy też są otwarci na zupełnie nowe doznania mające związek z ciągłą pracą nad wyglądem własnego ciała. Nie bez znaczenia, pozostaje również fakt, iż Primbolan znalazł grono zainteresowanych osób u emerytowanych już kulturystów i sportowców, którzy doceniają jego niezwykle delikatne działanie, przy zachowaniu jednoczesnej poprawy zdrowia, wyglądu całej sylwetki, czy też psychicznego komfortu, mającego związek bezpośrednio ze zmianą własnego ciała, tak aby stawało się coraz lepszą wersją siebie.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *