Sprawdzony Sklep ze sterydami – jak rozpoznać?

Jak nie dać się oszukać? Jak kupić sterydy w internecie? Sklep ze sterydami online WIELKA MASA chętnie pomoże.

Sklepy ze sterydami online

W Polsce znajdziemy około kilkunastu sklepów ze sterydami dostępnymi w Internecie. Wpisując w google frazę sterydy sklep wyskakuje nam całkiem spora liczba, oto lista kilku najpopularniejszych:

 • euro-sterydy.pl
 • sterydonline.pl
 • sterydy.cc
 • sterydyonline.com
 • koksy.eu
 • wielkamasa.pl
 • sterydy.org.pl
 • saa24.pl
 • sterydy.net.pl

Praktycznie każdy sklep posiada inną ofertę, jednak co można zauważyć sprawdzeni producenci np; Euro-Pharmacies, Balkan Pharmaceuticals, Alpha-Pharma pojawia się na większości sklepów ze sterydami online. Także każdy znajdzie coś dla siebie. Większość sklepów realizuje zamówienia po przedpłacie na konto.

Producenci sterydów a opinie na forum

Moja opinia na ten temat jest następująca: “Nie można brać pod uwagę wszystkich opinii użytkowników forów np. Sfd, kfd, kulturystyka… z jednego prostego względu, często wypowiadają się osoby nie doświadczone, albo po prostu takie co coś usłyszały. Jeszcze jedna grupa to producenci sterydów którzy hejtują inne laby 🙂 “

Ja osobiście zawsze się liczę z opinią moderatorów forum, osób z dużym stażem które merytorycznie podchodzą do tematu labu, wypowiadają się po zastosowaniu danego sterydu, wykonaniu badań. Nigdy nie wypowiadam się na temat labu którego nie stosowałem, chyba że otrzymam wyniki badań z certyfikowanego laboratorium. Stąd moja opinia na temat forów jest taka żeby nie podchodzić do wszystkiego na poważnie. Warto sprawdzić też kiedy pojawiały się negatywne komentarze a kiedy pozytywne.

Jak rozpoznać sprawdzoną stronę ze sterydami ?

Moim zdaniem bardzo prosto:) To danej stronie powinno zależeć aby przyciągnąć do siebie potencjalnego klienta. Strona jak najbardziej musi uwiarygodnić jakość swoich produktów, stawiać na obsługę klienta (współpraca ze specjalistami w dziedzinie dopingu). Mieć szeroki asortyment sterydów i innych środków dopingujących (sarm, peptydy, hgh, środki apteczne). Kolejną rzeczą jest aby budować dobre relacje z klientem, zachęcać go do wykonywania badań hormonów (to pokazuje jakość naszych środków ale i zwiększa bezpieczeństwo podczas cyklu). Zachęcić klienta do pozostawiania opinii i tych dobrych i tych złych 😉 jeśli takie się zdarzą. W razie pomyłki przy zamówieniu zrewanżować się gratisem lub rabatem. To buduje dobre i świadome relacje z klientem. Dzielić się wiedzą w tematyce dopingu, świadomy klient pozostawi w naszym sklepie o wiele więcej pieniędzy a my mamy większą satysfakcje bo jego wyniki sylwetkowe czy siłowe będą o wiele lepsze.

Unikalne zdjęcia oferty swojego sklepu z dopingiem

O to przykład:

Takie zdjęcia na naszej stronie ukazują klientowi że ma do czynienia z ludźmi którzy poważnie podchodzą do swojej działalności, staramy się wprowadzać najwyższe standardy obsługi naszych klientów dbając o ich zdrowie i motywując do dalszego rozwoju.

Na co zwrócić uwagę kupując sterydy w Internecie

Warto zwrócić uwagę kupując sterydy na poziom zaawansowania sprzedającego. Jeśli nie jest w stanie odpowiedzieć ci na proste pytanie dotyczące sterydów, czy ułożenia cyklu? To ja osobiście odpuścił bym takiego dila, bo gość nie wie co sprzedaje. W sklepie wielkamasa.pl zwracamy bardzo dużą uwagę na poziom obsługi naszych klientów, macie 100% pewność że odpowie wam osoba doświadczona w tematyce dopingu. Ważne są również opinię bierzemy pod uwagę sklep który procentowo ma więcej pozytywnych, niż negatywnych opinii. Im dłużej dana strona działa w Internecie, tym również możemy uznać że jest ona wiarygodna, ponieważ typowe FAKE znikają zazwyczaj po miesiącu.

Zwróć uwagę również na cenę, bardzo niska cena może często świadczyć o niskiej jakości sterydów lub że dany sklep nastawia się na jak największą ilość przekrętów na klientach. W czołowych polskich sklepach które wymieniono powyżej ceny są do siebie zbliżone, bądź nieznacznie się różnią.

Dobry sklep ze sterydami a czas wysyłki

Czas wysyłki jest również bardzo ważny, dobry sklep ze sterydami zazwyczaj realizuje wysyłki 3-4 razy w tygodniu. Także na swoje zamówienie nie musimy czekać tydzień, albo i dłużej. W przypadku wielkamasa.pl czas wysyłki zaskoczy was oczywiście na plus. Jesteśmy w stanie również z wysyłką ustalić termin pod preferencje klienta.

Zróżnicowana oferta sterydów i innych środków dopingujących

Ważne jest aby oferta w sklepie była kompletna. Abyśmy w jednym miejscu mogli kupić produkty do wykorzystania w czasie cyklu, jak i po nim (PCT popularnie nazywany odblokiem). Im mamy większy wybór tym klient widzi że ma do czynienia ze sprawdzonym sklepem. Zróżnicowanie oferty daje nam również swobodę zakupu, jeśli nie jestem przekonany do jednego producenta, to chętnie sprawdzę drugiego. Ważne jest aby wszystkie produkty oferowane na naszej stronie były działające 🙂

Kolejną ważną sprawą jest to że SPRAWDZONY SKLEP ZE STERYDAMI nie powinien sprzedawać sterydów osobą nie pełnoletnim. Idealnym rozwiązaniem jest sprzedaż tylko osobą pełnoletnim, świadomym zażywania sterydów anabolicznych i ryzyka z nimi związanymi.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu.

5 thoughts on “Sprawdzony Sklep ze sterydami – jak rozpoznać?

 • 24/02/2021 o 10:09
  Permalink

  Androchem.vip uwaga oszust po wpłacie na konto paczka nie dochodzi straciłem nie mala kwotę

  Odpowiedz
  • 25/02/2021 o 20:39
   Permalink

   Dziękujemy za informację o takim sklepie! Wychodzi na to że po pewne i sprawdzone środki zapraszam do Nas 🙂

   Odpowiedz
   • 05/03/2021 o 13:57
    Permalink

    [email protected] uwaga oszust
    Ma swoją stronę i ogłasza się także na oglaszamy24.pl
    Po wpłacie na konto kontakt się urwał a paczka nie dotarła. Straciłem spora kwote

    Odpowiedz
    • 06/03/2021 o 15:12
     Permalink

     No niestety i tacy się zdarzają, zapraszamy do sklepu Wielka Masa.
     Pozdrawiam

     Odpowiedz
 • 27/02/2021 o 09:55
  Permalink

  Wielkamasa najlepszy sklep wiele razy korzystałem i skorzystam jeszcze nie raz Polecam i Pozdrawiam!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *