Wszystko o IGF1-LR3

Zbudowanie masy mięśniowej nie jest łatwe.

Jeżeli komuś nie zależy na wielkich i na spektakularnych efektach, to śmiało wystarczą mu tylko treningi oraz zdrowa dieta. Nigdy nie można zapominać, że to jest absolutna i całkowita podstawa. Łącząc systematyczne treningi z dobrym jedzeniem można być pewnym, że zawsze nadejdą spodziewane efekty. Jeżeli jednak komuś zależy na lepszych efektach i zamierza na poważnie zacząć interesować się kulturystyką, to koniecznie powinien poznać sterydy i peptydy, jakie oferowane są na rynku. Jednym z polecanych produktów jest IGF1-LR3 1mg.

Opis peptydu IGF1-LR3

  Podczas zażywania IGF1-LR3 zaleca się rozwagę, ponieważ jest to jeden z najmocniejszych i najsilniejszych produktów na rynku. Dzięki temu, że zatrzymuje białko w mięśniach, te ulegają powiększeniu. Kolejną funkcją tego peptydu jest przekazywanie sygnałów od takich hormonów, jak somatotropiny, męskich i żeńskich hormonów płciowych, melatoniny, estrogenu, testosteronu, DHEA. IGF1-LR3 1mg przenika do tkanek mięśniowych. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie IGF dostarcza do organizmu, czy prawidłowo ktoś się odżywia, czy też nie. Nazywany także peptydem insulino podobnym, jest hormonem o działaniu anabolicznym. Wielu sportowców docenia jego działanie.

Igf peptyd podobny do insuliny, kup w sklepie ze sterydami online
igf

Zalety stosowania IGF1

  IGF1-LR3 aktywuje receptor insulinowy (aczkolwiek nie ma tak silnego oddziaływania jak sama insulina). Dzięki takiemu oddziaływaniu dochodzi do lepszego i większego przenoszenia aminokwasów, glukozy, wewnątrz komórek szkieletowych. Ten peptyd wpływa również na zatrzymanie glikogenu w komórkach, a organizm człowieka jest o wiele lepiej nawodniony. Oprócz tego zażywanie IGF1-LR3 1mg wpływa na zwiększenie siły, wytrzymałości, energii oraz na wzrost masy mięśniowej. Należy uważać, bowiem zażywanie IGF1-LR3 1mg może doprowadzić do obniżenia cukru we krwi, dlatego można doprowadzić do hipoglikemii. Zażywając ten peptyd należy uważać na dietę, która nie może być uboga w węglowodany.

Efekty uboczne IGF1-LR3

  IGF1-LR3 1mg niezmodyfikowany, stosowany miejscowo – w poszczególną partię mięśniową – pozwala na uniknięcie efektów ogólnoustrojowych ze względu na krótki okres półtrwania IGF-1. Do efektów niepożądanych, jakie mogą pojawić się podczas stosowania IGF-1 zalicza się wzrost kości oraz narządów wewnętrznych. Aby uniknąć tego należy…mocniej przyłożyć się do treningu, dzięki czemu organizm wyśle sygnał do receptorów, aby te były bardziej wrażliwe na przyjmowany peptyd. Receptory mięśni szkieletowych będą pobudzone do lepszej pracy, a te, które utkwione są w narządach wewnętrznych nadal będą uśpione i nie będą narażone na ryzyko powiększenia. Aby uniknąć efektów ubocznych należy stosować niskie dawki IGF1-LR3 1mg, dzięki czemu do pracy zostaną pobudzone tylko i wyłącznie mięśnie szkieletowe i jego receptory. Zawsze trzeba być jednak nastawionym na to, że wystąpi minimalne oddziaływanie ogólnoustrojowe.

Dawkowanie IGF1

  IGF1-LR3 1mg najlepiej zażywać po treningu, w dawce od 20 do 60 mcg na dobę. Sportowcy bardzo często dzienną dawkę rozbijają na dwie porcję. Przykładowo – stosując 60 mcg dziennie, to 30 mcg pójdzie w jeden biceps, a reszta (równo!) w drugi biceps (jeżeli to właśnie ta partia mięśniowa danego dnia była poddawana treningowi). Cały cykl podawania IGF1-LR3 1mg powinien trwać około 4 tygodnie. Po zakończeniu zaleca się zrobić tyle samo czasu przerwy. Specjaliści zalecają uważna obserwację swoich mięśni. Jeżeli któraś jest zdecydowanie bardziej wyraźna niż inne, to zastrzyki z IGF1-LR3 1mg najlepiej zaczynać właśnie od tego miejsca.

Ważne informacje o IGF1

  Na rynku można spotkać kilka kombinacji IGF. Jednak to właśnie IGF1-LR3 1mg należy do najpopularniejszych, który jest stosowany wśród wielu sportowców. Tutaj kwas glutaminowy został zastąpiony argininą w pozycji 3 , dodatkowo dodano 13 aminokwasów. Okres półtrwania dla IGF1-LR3 1mg wynosi jeden dzień. Dodatkowo należy wspomnieć, że IGF1-LR3 1mg przeciwdziała rozkładowi. nie można zapominać o tym, że stosując IGF1-LR3 1mg nie można zapominać o węglowodanach, które pełnią w tym momencie bardzo ważną funkcję w naszym organizmie. Zapobiegają spadkom cukru oraz wspomagają rozrost mięśni w organizmie. Zażywając ten peptyd należy jednocześnie pomyśleć o przyjęciu 40 gramów węglowodanów złożonych i 30 węglowodanów prostych. Należy również obserwować swój organizm. Jeżeli ktoś poczuje w ciągu 2 godzin spadek cukru, to jak najszybciej powinien na nowo sięgnąć po węglowodany, aby wszystko udało się wyrównać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *